اولویت های دارالترجمه موسسه راهیان دانش هوشیار

کیفیت
رضایت مشتری
سرعت در ترجمه
حداقل هزینه

چند کلمه از مدیرعامل موسسه

دارالترجمه هوشیار در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت خدمات ترجمه به زبانهای مختلف را انجام می دهد.

تلاش این موسسه بر این است که با حداکثر کیفیت و نهایت سرعت ممکن در ترجمه خدماتی با هزینه پایین را به مشتریان گرامی ارائه دهد.

علاوه بر این خدمات موسسه دارالترجمه هوشیار فقط به صورت حضوری نمیباشد و شما قادر خواهید بود به صورت انلاین از طریق پل های ارتباطی محلتف خدمات این موسسه را دریافت کنید.همچنین میتوانید از طریق پیک مدارک خودرا ارسال نموده و پس از ترجمه در دارالترجمه رسمی هوشیار توسط پیک به شما ارسال می گردد.

ارائه خدمات ترجمه در زمینه :بروشور، کاتالوگ، مدارک و اسناد، مقالات ISI و ارسال آن به ژورنالهای معتبر از زبانهای آذری، آلمانی، استانبولی، انگلیسی، روسی، عربی، فرانسه و کردی به فارسی و بالعکس فعالیت می کند.

چرا دارالترجمه هوشیار را انتخاب کنید؟

تنوع

حرفه ای ترین و اولین دارالترجمه چند زبانه در اردبیل ، ترجمه رسمی به زبانهای آذری، استانبولی، انگلیسی، روسی، عربی، فرانسه،آلمانی و کردی

مترجمین مجرب

کادری مجرب و مترجمین حرفه ای در زمینه بروشور، کاتالوگ، مدارک و اسناد، مقالات ISI و ارسال آن به ژورنالهای معتبر از زبانهای آذری، آلمانی، استانبولی، انگلیسی، روسی، عربی، فرانسه و کردی به فارسی و بالعکس فعالیت می کند.

انعطاف

شما عزیزان برای استفاده از خدمات ترجمه آنلاین به زبانهای مختلف کافیست با موبایل خوداز کلیه متون و مدارکی که قصد ترجمه کردن آنها را دارید عکس بگیرید و تصاویر را توسط شبکه ی مجازی این مؤسسه ارسال نمایید.

سرعت

تیم دارالترجمه هوشیار ظرف چند دقیقه قیمت و زمان تحویل ترجمه به زبانهای مختلف را به شما اعلام می نماید.

تصاویر موسسه دارالترجمه هوشیار